IFS, globálna spoločnosť zaoberajúca sa vývojom podnikových aplikácií, oznámila dostupnosť troch funkcií v rámci IFS Customer Engagement™, ktoré ponúkajú omnikanálové riešenie pre zákaznícky servis novej generácie.

IFS Customer Engagement predstavuje výkonné riešenie pre centrá podpory a zákaznícky servis.

  • Hlasová samoobsluha: IFS Customer Engagement využíva umelú inteligenciu a poskytuje kompletný samoobslužný front-end založený na rozpoznávaní reči, ktorý zákazníkom umožní jednoducho a automatizovane vykonávať jednoduché úlohy, napr. preplánovať servisnú schôdzku alebo overiť čas schôdzky.
  • Digitálna samoobsluha: IFS Customer Engagement umožňuje zákazníkom, aby sami našli odpovede na otázky pomocou špičkového webového AI chatbota. Toto riešenie možno nasadiť ako prekrývajúcu vrstvu pre IFS FSM a IFS PSO, aby bolo možné znížiť záťaž kontaktného centra a zaistiť efektívne zapojenie zákazníkov.
  • Customer Engagement Agent Desktop: Toto riešenie poskytuje vysoko intuitívne omnikanálové kontaktné centrum, ktoré možno integrovať s produktmi IFS FSM, IFS Applications aj so softvérom tretích strán. Pracovníci podpory majú simultánny prístup ku všetkej komunikácii so zákazníkom vrátane telefónnych hovorov, e-mailov, chatu, správ alebo sociálnych sietí. Majú tak o zákazníkovi kompletný prehľad a môžu mu poskytnúť omnikanálovú podporu.

„Dnešní koncoví používatelia očakávajú pri požiadavke na zákaznícky servis okamžitú reakciu a chcú mať možnosť komunikovať takým spôsobom, ktorý je pre nich najpohodlnejší, či už ide o sociálne siete, e-mail, alebo správy,“ uviedol Paul White, riaditeľ oddelenia IFS Customer Engagement. „Riešenie IFS Customer Engagement bolo vyvinuté tak, aby tieto očakávania splnilo a aby servisným organizáciám ponúklo technológiu novej generácia, ktorá doplní a rozšíri súčasné obchodné aplikácie s cieľom uľahčiť poskytovanie zákazníckej podpory.“

Uvedenie riešenia IFS Customer Engagement je výsledkom úspešnej integrácie portfólia riešení nedávno získanej spoločnosti mplsystems do kľúčových softvérových produktov spoločnosti IFS.

Zoznámte sa s riešeniami spoločnosti IFS aj vy!