IFS, globálna spoločnosť zaoberajúca sa vývojom podnikových aplikácií, predstavila na IFS World Conference v Atlante veľkú aktualizáciu riešenia IFS Field Service Management™ (FSM).

IFS Field Service Management 6 ponúka celý rad vylepšení zahŕňajúcich napríklad:

  • Nové používateľské rozhranie (UX). IFS FSM 6 s kompletne prepracovaným rozhraním bude možné používať s akýmkoľvek prehľadávačom na ľubovoľnom zariadení. Nové UX je zamerané na používateľa a zaujme intuitívnym ovládaním a perfektným grafickým spracovaním vrátane tabuliek a grafov vo vysokom rozlíšení.
  • Výrazné zvýšenie výkonu v nástroji IFS Planning & Scheduling Optimization™ (PSO). Komponent IFS PSO riešenia IFS Field Service Management sa dočkal 50 % zvýšenia výpočtového výkonu na platforme Microsoft Azure. Došlo zároveň k výraznému zvýšeniu maximálneho počtu aktivít na štandardnom Dynamic Scheduling Engine (DSE) na dynamické responzívne spracovanie.
  • Konfigurovateľnosť novej generácie. Riešenie IFS FSM 6 je napísané v úplne novom skriptovacom jazyku, ktorý používateľom umožňuje konfigurovať dátové polia, pracovné postupy aj správanie používateľov. Eliminuje sa tak potreba nákladných prispôsobení, používatelia sú agilnejší a nestarnúce funkcie na riadenie služieb zaisťujú bezproblémové aktualizácie.
  • Hlavné funkčné vylepšenia. Okrem týchto hlavných zmien v architektúre prináša IFS FSM 6 tiež rad nových funkcií a rozšírení súčasných funkcií v oblastiach, ako sú väčšia flexibilita pri optimalizácii plánovania, správa reklamácií, mobilná synchronizácia a vylepšenie UI.
  • Platba a nasadenie s ešte väčšou flexibilitou. Zákazníci si môžu vybrať, či chcú IFS FSM 6 nasadiť ako viacklientske riešenie na cloudovej platforme Microsoft Azure, ako riadenú službu v cloude alebo ako lokálne riešenie. Flexibilita sa však týka aj rôznych spôsobov platby, od priameho vlastníctva po mesačné predplatné.

„Veľmi nás teší, že môžeme predstaviť riešenie IFS Field Service Management 6, ktoré je špičkou v odbore z hľadiska použiteľnosti, konfigurovateľnosti, konektivity a flexibility,“ povedal Mark Brewer, globálny odborový riaditeľ pre služby v spoločnosti IFS. „S týmto novým vydaním pokračujeme v diferenciácii nami ponúkaných výhod, avšak aj naďalej ponúkame zákazníkom možnosť zvoliť si funkcie, ktoré potrebujú, a nasadiť ich tak, ako chcú – či už v cloude, alebo lokálne. Výber je dobrá vec a vďaka spoločnosti IFS sa zákazník môže rozhodnúť, čo je pre jeho podnikanie prínosné. Skombinujte túto flexibilitu so špičkovými funkciami, prvotriednou AI, optimalizáciou a novým používateľským rozhraním a bude zrejmé, že tento produkt spoločnosti IFS predstavuje skutočne najucelenejšie prepojené riešenie pre služby v teréne na trhu.“

Nová verzia by mala byť k dispozícii vo 4. štvrťroku 2018. Prečítajte si ďalšie informácie o tom, ako spoločnosť IFS podporuje servisné organizácie: http://www.ifsworld.com/sk/industries/service/.