Táto štandardná, prednastavená infraštruktúra predstavuje kompletné riešenie na kľúč a zahŕňa hardvér, softvér, montáž u dodávateľa, konfiguráciu na mieste prevádzky, dokumentáciu a podporu TechConnect od spoločnosti Rockwell Automation. Prostredníctvom virtualizácie pomáha toto riešenie priemyselným podnikom znížiť náklady na celkové vlastníctvo a zvýšiť skutočné úspory počas celého životného cyklu technických prostriedkov.

Priemyselné dátové centrum ako balík produktov a služieb využíva v súčasnosti najmodernejšie technológie od vedúcich dodávateľov z oblasti IT a partnerov združených v Rockwell Automation Strategic Alliance, ktorými sú aj Cisco a Panduit. Riešenie zahŕňa servery Unified Computing System (UCS) a prepínače Catalyst od spoločnosti Cisco, pričom je vytvorené v súlade s najlepšími priemyselnými postupmi opísanými v dokumente Rockwell Automation and Cisco Converged Plantwide Ethernet Architectures. Validácia a montáž realizovaná spoločnosťou Panduit rozširuje výpočtové možnosti vďaka kombinácii znalostí tejto spoločnosti na podnikovej a údajovej úrovni so znalosťami spoločnosti Rockwell Automation v oblasti riadenia priemyselných procesov.

Priemyselné dátové centrum je dostupné v dvoch verziách – Essentials a Essentials+. Model Essentials zahŕňa dva servery UCS s možnosťou rozšírenia využiteľnej pamäte na 3 až 5 TB, štandardný virtualizačný softvér VMware vSphere, jednotku z 24 rackmi a licenciu na operačný systém.

Model Essentials+ zahŕňa tri servery UCS s možnosťou rozšírenia využiteľnej pamäte na 6 až 9 TB, jednotku so 42 rackmi a licenciu na operačný systém. Všetky prvky sú dodávané ako prednastavené a súčasťou dodávky je aj konfigurácia na mieste prevádzky a technická podpora TechConnect, ktorá vďaka podpore dostupnej na jednom telefónnom čísle zjednodušuje celú údržbu.

http://cz.rockwellautomation.com/