Dňa 15. septembra 2020 bude spoločnosť EPLAN na svojom virtuálnom veľtrhu online vo všetkých časových pásmach. Na veľtrhu sa bude prezentovať množstvo medzinárodných účastníkov formou národných stánkov, kde budú webináre a obsah k dispozícii v ich národnom jazyku. Nezabudnite navštíviť stánok EPLAN Česká republika a Slovensko. Po celý čas konania veľtrhu sa budú na vašu účasť tešiť obchodníci a konzultanti z Českej republiky a zo Slovenska.

Navyše je pre Vás od 9:00 hod. pripravený webinár na tému „Majte svoje projekty pod kontrolou v rámci celého procesu."

Tohtoročný Virtuálny veľtrh EPLAN má pripravených šestnásť hodín programu. Celosvetový odborný veľtrh na internete sa uskutoční už piatykrát, pričom počet jeho návštevníkov z celého sveta neustále rastie. Prenosy, prezentácie a chaty budú naživo od 6.00 do 22.00 hod. (CEST). Koncept Virtuálneho veľtrhu EPLAN sa ďalej rozvíja a zdokonaľuje: začlenili sme množstvo medzinárodných stánkov, v ktorých budú naživo komunikovať aj ďalšie regionálne tímy, napr. z Anglicka, Francúzska, Česka, zo Slovenska.

Živé ukážky poskytnú používateľom podrobný pohľad na softvér a odborníci firmy EPLAN im odporučia aktuálne novinky na každodenné projektovanie, napr. na digitalizáciu predbežného plánovania s EPLAN Preplanning alebo na využitie digitálnych dvojčiat pri strojoch a zariadeniach na výrobu a zapájanie káblov. Konzultanti spoločnosti EPLAN sa podelia o svoje znalosti s návštevníkmi formou tutoriálov a webinárov. K najatraktívnejším častiam veľtrhu budú patriť prakticky orientované prednášky zákazníkov EPLAN, a to firiem Magtronics z Japonska, Systems Engineering z Dánska a A&E Engineering z USA. Záujemcovia tu získajú veľmi podrobný prehľad o najlepších špecifických postupoch používaných v inžinierskej praxi.

Diskusia s členmi vedenia spoločnosti – Leadership Talks

Konzistentná orientácia veľtrhu na prax sa opäť zameria aj na úroveň vyššieho manažmentu: v priebehu nového formátu rozhovorov Leadership Talks s generálnym riaditeľom a členmi vedenia EPLAN budú na programe strategické otázky:

  • kontinuita a kvalita údajov ako rozhodujúci faktor úspechu,
  • zvyšovanie produktivity prostredníctvom služieb,
  • integrácia hodnotového reťazca pri návrhu rozvádzačov a riadiacich systémov.

Na zaujímavú zmes tém sa môžu tešiť aj účastníci z radov stredného manažmentu. Témy mnohých prezentácií na živo budú: 

  • integrovaná konfigurácia pre automatizovanú inžiniersku prácu,
  • cloudové riešenia v ekosystéme priemyselnej automatizácie,
  • implementácia úplnej digitalizácie.

Živé ukážky poskytnú používateľom detailný prehľad o softvéri. Odborníci firmy EPLAN odporučia účastníkom najnovšie trendy pre každodennú inžiniersku prácu.

Na virtuálny veľtrh sa môžu prihlásiť všetci záujemcovia bezplatne: www.eplan-software.com/virtual-fair.