TRANSCOM TECHNIK, s.r.o.

E-direct už aj na Slovensku!

E-direct je rozšírenie klasickej ponuky Endress + Hauser, ktorá umožňuje objednať si kvalitné a jednoduché meracie prístroje za veľmi výhodné ceny. Vyberať a objednávať lacno meraciu techniku možno 24 hodín denne 7 dní v týždni. Na webovej stránke www.e-direct.sk si môžete všetky prístroje pozrieť, nakonfigurovať, vytlačiť konfiguráciu a údaje alebo priamo objednať. Výber prístrojov je rýchly a jednoduchý, takže si ľahko vyberiete ten správny.

www.e-direct.sk

Vibračný spínač hladiny Liquiphant FTL20 od 111,- eur/ks

Liquiphant FTL20 je spoľahlivý hladinový spínač pre kvapaliny. Vďaka iba 38 mm dlhej vidličke a malému procesnému pripojeniu je možná montáž do nádrží aj do potrubí s malým priemerom, napr. ako ochrana čerpadiel. Spínaču FTL20 neprekážajú nánosy, bubliny, turbulencie alebo rýchle zmeny teploty v priebehu čistenia. Pracuje nezávisle od vodivosti média.

www.e-direct.sk/ftl20

 

 

 

 Priemyselný odporový teplomer od 40,- eur/ks

Odporový teplomer Omnigrad T TST487 slúži na všeobecné použitie v priemysle. Je zvlášť vhodný pre jednoduché a stredne náročné aplikácie v zásobníkoch alebo v potrubiach, v ktorých nie je vysoký tlak a extrémna teplota a kde sa kladie dôraz na nízke náklady. Stručný technický opis: snímač triedy A, izolovaná meracia vložka, ochranná objímka O 6 mm so závitovým procesným pripojením.

www.e-direct.sk/tst487

 

ELVAC SK, s.r.o.

Priemyselný monitor Advantech ITM-5115R-MA1E

Spoločnosť ADVANTECH sa radí medzi dodávateľov spoločnosti ELVAC SK, s. r. o. Priemyselný LCD monitor s pomerom strán 4 : 3 je určený na trvalú prevádzku monitorovacích systémov s analógovým i digitálnym vstupom. Monitor sa vyznačuje vyššími technickými parametrami, dlhšou životnosťou a 30 % úsporou elektrickej energie oproti bežným monitorom, takže sa prakticky neprehrieva.

www.advantech.com, www.elvac.sk.

Zabudovaný počítač NEXCOM NISE 2100A

Spoločnosť ELVAC SK, s. r. o., je dodávateľom značky NEXCOM. Rad NISE 2100A je kompaktný bezventilátorový počítač navrhnutý pre extrémne pracovné teploty –20 °C až 70 °C. Počítač je osadený procesorom Intel Atom Dual Core D525. NISE 2100A je určený na ovládanie výrobných liniek a strojov, v automatizácii tovární, v ťažkom priemysle a pri riadení dopravy.

www.nexcom.com, www.elvac.sk.

 

TECHREG, s.r.o.

Nový typ magnetostrikčných snímačov dráhy

V polovici roka 2012 uviedla firma NOVOTECHNIK – tradičný výrobca snímačov dráhy a uhla – na trh najnovší typ absolútneho lineárneho snímača dráhy, typ TP1, ktorý nahrádza starší typ TLM. Ide o bezkontaktný snímač polohy (voľne plávajúci jazdec sa nedotýka tela snímača) s odolným profilom a prakticky neobmedzenou mechanickou životnosťou. Snímač TP1 sa vyrába s krytím IP67/IP68 v rozsahoch od 50 mm do 4 500 mm, s digitálnym alebo analógovým výstupom.

www.techreg.sk