ELVAC s.r.o.

Raritan PX-3411 PDU

Raritan PX-3411 PDU je určený na vzdialený monitoring napájania v dátovom centre. PDU má vlastné webové rozhranie na priamy prístup cez IP sieť. Umožňuje monitoring odberu prúdu z jednotlivých zásuviek (POM), meranie odberu a ochranu pred preťažením. Integrovaný alarm informuje administrátora o prekročení nastavených úrovní prostredníctvom SNMP alebo e-mailu. Bezpečnosť je zabezpečená cez 256-bitové šifrovanie. Bližšie informácie nájdete na www.raritan.com alebo www.elvac.sk.

Raritan PX-3411 PDU

AFL2-W19A-H61

AFL2-W19A-H61 je širokouhlý panelový počítač na priemyselné a komerčné použitie, založený na čipsete Intel H61 s technológiou Sandy Bridge 2. generácie s integrovanou HD grafikou, ktorá umožňuje nahrávanie v reálnom čase, video prenos, kompresiu a dekompresiu videa vo Full HD rozlíšení. Veľkosť LCD je 19“ s kapacitným displejom s tvrdosťou 6H a podporou funkcie multitouch. Súčasťou je LED osvetlenie okraja panela. Bližšie informácie nájdete na www.ieiworld.com alebo www.elvac.sk.

AFL2-W19A-J61

Apacer mSATA SSD

Disky mSATA SSD od Apaceru sú dostupné s SLC aj MLC čipmi a pracovným rozsahom do štandardných i rozšírených teplôt. Ponúkaná kapacita je 32 GB až 128 GB. Napriek malým rozmerom ponúkajú disky mSATA prenos dát rýchlosťou 3 Gb/s cez 52-pinový konektor mSATA a podporujú štandard JEDEC MO-300A. Ich výhodou je aj ľahký upgrade. Ich využitie je v malých priemyselných počítačoch a v aplikáciách komunikačného vybavenia a sietí. Bližšie informácie nájdete na www.apacer.com alebo www.elvac.sk.

Apacer mSATA SSD

SOFOS s.r.o.

EDS-405A-PN: monitoring, optimalizácia a jednoduchá integrácia v priemyselných sieťach

Spoločnosť MOXA prináša na trh priemyselný switch EDS-405A-PN s podporou PROFINET. Switche ľahko integrujete do riadiaceho systému Simatic S7. EDS-405A-PN je riešením pre inžinierov, ktorí využívajú Step 7 a monitorujú stav systému s HMI. Ďalšou výhodou je podpora protokolov EtherNet/IP a Modbus/TCP. Technológie Turbo Ring a TurboChain s časom obnovenia komunikácie do 20 ms zabezpečujú stabilnú komunikáciu v sieti. EDS-405A-PN môžu pracovať od –40 do 75 °C. ipcautomatizacia.sofos.sk

EDS-405A-PN

EDS-P206A-4PoE: priemyselný switch poskytujúci až 30 W cez PoE port

Spoločnosť MOXA ponúka nemanažovateľný prepínač pre priemysel s PoE+, EDS-P206A-4PoE. Zariadenie disponuje šiestimi portmi, z toho so štyrmi s podporou PoE. V ponuke sú verzie s metalickými aj s optickými portmi. Switch dokáže poskytnúť zariadeniam napájaným z PoE až do 30 W cez každý PoE port. EDS-P206A-4PoE má redundantné napájanie 24/48 VDC, a preto sa jednoducho integruje do rozvádzačov. Výrobca ponúka aj verziu switchu určenú na prácu od –40 do 75 °C. ipcautomatizacia.sofos.sk

EDS-P206A-4PoE