Pre našu pobočku na Slovensku hľadáme profesionála plne zodpovedného za technickú podporu firmy. Na uvedenej pozícii budete aktívne podporovať tím SK (event. aj CZ) pobočky po stránke technickej (produkty, služby a komplexné riešenia predovšetkým v oblasti Safety Automation so zameraním na bezpečnosť strojov a zariadení) a koordinovať všetky technické aktivity SK pobočky.

Vaša pracovná činnosť musí mať pozitívny efekt na plnenie pracovných úloh celého tímu a bude priamo ovplyvňovať spokojnosť zákazníkov a tým aj výsledky firmy. Naprosto nevyhnutným predpokladom je technický background, tzn. vzdelanie a prax (pripadne aspoň dlhodobá prax) v oblasti elektro (slaboprúd) a/alebo ASRTP / MaR!

Výkon práce bude v kancelárii firmy vo Svite. (V prípade veľmi kvalifikovaného uchádzača spĺńajúceho požadované kritériá je možnosť pracovať aj systémom "Home Office".)

Základnou podmienkou je morálna kvalita uchádzača, zodpovednosť a samostatnosť.

Konkrétne budete vykonávať predovšetkým tieto činnosti:

- Návrh optimálneho technického riešenia ku spokojnosti zákazníkov.

- Príprava cenových a technických ponúk. (obvykle priamo v SAP-e)

- Aktívna (telefonická, písomná a osobná) komunikácia so zákazníkmi, renomovanými firmami (najmä End Users a OEM) prakticky zo všetkých oblastí priemyslu s dôrazom na segment Automotive. (očakávame človeka aj s obchodnými schopnosťami)

- Dtto interná komunikácia s kolegami v SR, ČR, SRN a iných krajinách.

- Technické činnosti „On-Site“ (konzultácie, obhliadky, merania, účasť na projektoch, servisné zásahy) priamo u zákazníkov podľa Vašich schopností, zamerania a praxe. Účelom nie je vždy vedieť a vyriešiť všetko na mieste, ale analýza situácie, stanovenie postupu a následná primeraná akcia. Výhodou je skôr univerzálne zameranie a široký rozhľad, než úzka špecializácia.

- Zastupovanie kolegyne na pozícii Sales Support počas jej neprítomnosti. (admistrativa v Sap-e: príjem / výdaj tovaru apod., balenie a expedícia prepravcom vr. manipulácie s produktami.)

Zamestnanecké výhody, benefity

Zmysluplná práca v dynamicky rastúcej spoločnosti s vysokým etickým štandardom a pozoruhodnou kultúrou tradičnej rodinnej firmy, podnikajúcej v svojom odbore niekoľko desiatok rokov, ktorá patrí k naprostej svetovej špičke.
Možnosť byť u niečoho nového.
Odpovedajúce finančné ohodnotenie.
Služobné vozidlo aj pre súkromné použitie.
Týždeň dovolenky naviac.
Príspevok na penzijné pripoistenie.
13. plat (MT a notebook sú samozrejmosťou.) 

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: stredoškolské s maturitou,  nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie,  vysokoškolské I. stupňa,  vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore: technický smer - elektro / priemyselná automatizácia

Jazykové znalosti: Anglický jazyk - aktívne

Administratívne a ekonomické znalosti: Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti: používateľ IBM Lotus Notes - základy Microsoft Excel - pokročilý Microsoft Word - pokročilý Microsoft PowerPoint - pokročilý, SAP - základy

Vodičský preukaz: B

Počet rokov praxe: 10

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- Morálna bezúhonnosť a etický prístup
- AJ na komunikatívnej úrovni slovom aj písmom (maďarský jazyk výhodou)
- Orientácia na výsledok
- Systematičnosť, spoľahlivosť, cieľavedomosť
- Umenie efektívnej komunikácie
- Schopnosť dotiahnúť veci do úspešného konca
- Prax na obdobnej pozícii (elektrotechnika, priemyselná automatizácia, technical support) min. 5 rokov je podmienkou!
- Obchodný duch ("Everybody sells")
- Odborná spôsobilosť v elektrotechnike , znalosť CAD a programovania PLC sú výhodou
- Samostatnosť a zároveň schopnosť tímovej práce
- Profesionálne príjemné vystupovanie, komunikatívnosť a nekonfliktnosť
- Človek s technickým myslením a chuťou stále sa učiť

Informácie o výberovom konaní

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a spľňate v nej uvedené kritériá, prosíme o zaslanie Vášho profesijného životopisu vr. referencií a motivačného listu výhradne elektronickou poštou cez stránku Profesia.sk. Z časových dôvodov môžme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme vopred za pochopenie.

Pilz Slovakia s.r.o.
Štúrova 101
059 21  Svit