ELVAC SK, s. r. o.

Numerická klávesnica K-TEK-A88KP

Spoločnosť ELVAC SK, s. r. o., je dodávateľom numerickej klávesnice K-TEK-A88KP. Ide o dvanásťklávesovú kovovú numerickú klávesnicu určenú na zabudovanie do panela. Vyrobená je z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, z čoho vyplýva, že toto zariadenie je odolné proti nárazu. Priemyselné krytie má IP65. Tieto funkcie zaručujú dlhú životnosť, odolnosť proti korózii, nečistotám a vandalom. Bližšie informácie nájdete na www.key-tek.cn alebo na www.elvac.sk.

Micro ATX doska IMB-H612A

 

Spoločnosť IEI Technology patrí medzi dodávateľov spoločnosti ELVAC SK, s. r. o. Doska vo formáte Micro ATX pre procesory Sandy Bridge 2. generácie prináša dva VGA vstupy. Pre energeticky efektívny počítačový systém odporúčame použiť procesory Sandy bridge Intel i3, i5 a i7 s nízkou spotrebou 35 W a nízkoenergetické chladiče CF-1156. Doska má dva sloty DDR3/DDR3L pamäte s podporou až 16 GB. Bližšie informácie nájdete na www.ieiworld.com   alebo na www.elvac.sk.

Priemyselný monitor NEXCOM APPD 1700T

Spoločnosť NEXCOM sa radí medzi dodávateľov spoločnosti ELVAC SK, s. r. o. Priemyselný LCD monitor s odporovou dotykovou obrazovkou a s pomerom strán 4 : 3 ponúka maximálne rozlíšenie 1 280 x 1 024. Vďaka malej hrúbke je vhodný na menšie miesta. Ponúka krytie IP65 spredu a prichytenie na rameno, panel, stenu, do racku alebo cez štandard VESU 100 x 100 mm. Napájanie je 12 – 24 V DC, prevádzková teplota –5 až 50 °C. Bližšie informácie nájdete na www.nexcom.com alebo na www.elvac.sk.

 

  

  

EWWH, s.r.o.

Priemyselný ethernet s EWWH

Spoločnosť EWWH, s. r. o., známa ako distribútor produktov švajčiarskej spoločnosti Saia-Burgess Controls, uvádza na trh nové produkty na priemyselnú komunikáciu ethernet výrobcu 3onedata ® s výborným pomerom cena/výkon. V ponuke sú prepínače so správou aj bez nej, s gigabitovýn ethernetom a vo vyhotovení na DIN lištu alebo do 19" modulu, čo poskytuje používateľom optimálne riešenie ich potrieb. K dispozícii sú modely so spoľahlivými a inteligentnými funkciami konfigurovateľnými webovým prehliadačom vrátane SNMP, QoS (IEEE802.1p/1Q), IEEE802.1Q VLAN, IEEE 802.1x, Port mirroring a SNTP a tiež pokročilé redundantné technológie kruhovej siete s obnovou v čase <20 ms. Významný je tiež rozsah prevádzkových teplôt –40 °C až +75 °C.

www.ewwh.sk

 

 Produkty Saia-Burgess na úsporu energií

Švajčiarska spoločnosť Saia-Burgess Controls je známa svojimi spoľahlivými riadiacimi automatmi Saia®PCD, ktoré sú používané na českom a slovenskom trhu už 20 rokov. V sortimente tohto výrobcu nájdete aj rad ďalších produktov na automatizáciu, ako sú napájacie zdroje Q.PS, elektromery ALD1 a AAE3 s komunikáciou M-bus, Modbus a S-Bus aj ucelené riešenie S-Energy Manager na monitoring, meranie a vyhodnocovanie spotreby elektrickej aj ďalších energií. Viac informácií nájdete na stránkach spoločnosti EWWH, s. r. o., výhradného distribútora produktov Saia-Burgess pre ČR a SR.

www.ewwh.sk