Prípravy 21. ročníka naberajú tempo

Organizátor veľtrhu - spoločnosť Terinvest, už plne odštartovala prípravy 21. ročníka veľtrhu. Tento každoročný sviatok všetkých elektrotechnikov sa bude konať v termíne 19. - 22. 3. 2013 na brnenskom Výstavisku, ktoré vystavovateľom už po tretí raz ponúka kvalitný veľtržný servis na európskej úrovni a zázemie najmodernejších hál P, F a V. Hlavnými oblasťami veľtrhu je elektrotechnika, elektronika, automatizácia a komunikácie a odbory úzko súvisiace.

Okrem týchto tradičných a kľúčových priemyselných oblastí veľtrhu bolo v spolupráci s renomovanými odborníkmi rozšírené odborové rozloženie veľtrhu napríklad o sekciu prenosu elektrickej energie (smart grid), napájacích sústav, elektrických pohonov vozidiel, organickej a tlačenej elektroniky, špeciálnych elektrotepelných zariadení, identifikačných a kamerových systémov v priemysle alebo okruh služieb v oblasti osvetľovania (výpočty, návrhy, revízie, zber a recyklácia).

Pilotný projekt súťaže ELEKTROMOBIL ROKA, v ktorej odborná komisia hodnotila a testovala autá čisto s elektrickým pohonom, zaznamenal u laickej i odbornej verejnosti značný úspech. Preto bude téme e-mobility na veľtrhu AMPER 2013 venovaná opäť špeciálna pozornosť. V rámci veľtrhu AMPER prebehne tradičná súťaž o najprínosnejší exponát veľtrhu ZLATÝ AMPER 2013.

Účasť na veľtrhu už potvrdili najväčší lídri z odvetvia

Aktuálne je na veľtrhu AMPER 2013 prihlásených viac ako 300 vystavovateľov. Svoju účasť potvrdila napríklad celosvetovo pôsobiaca spoločnosť WAGO Elektro. Svoj inovatívny sortiment elektrotechniky pre priemysel bude prezentovať aj spoločnosť PHOENIX CONTACT a tento rok nebude chýbať ani expozícia spoločnosti OBO BETTERMANN. Tradične neprehliadnuteľným vystavovateľom veľtrhu AMPER bude spoločnosť LAPP KABEL. Priemyselná automatizácia bude zastúpená napríklad spoločnosťou TURCK, BALLUFF CZ, DYGER, AUTOCONT CONTROL SYSTEMS, BLUMENBECKER a SICK. V oblasti elektroenergetiky sa bude prezentovať spoločnosť ELCOM, ENSTO Czech, GHV Trading, Kočí - Valášek, LABARA, Synflex Elektro či Power - Energo.

Využite zvýhodnené podmienky účasti Štandardná uzávierka výhodnejších cien je platná až do 31. 10. 2012. Navyše vystavovatelia veľtrhu AMPER 2011 a 2012 majú možnosť čerpať zaujímavé bonusy.

Viac informácií o účasti nájdete na www.amper.cz