Kvalitní spíkri a medzinárodná účasť

SAPI Energy Conference 2023 aj tento rok privíta viacerých prestížnych rečníkov zo zahraničia. Úvodnú reč prednesie Catharina Sikow-Magny z Generálneho riaditeľstva Európskej komisie pre energetiku a na pódiu sa o svoje vedomosti a skúsenosti podelia aj ďalší odborníci, ako Michaela Holl z think tanku Agora Energiewende a Linda Zeilina z ISFC. Dopĺňať ich budú odborníci z Českej republiky a Slovenska, ktorí prinesú na diskutované témy lokálny pohľad. V jednotlivých blokoch nebudú opäť chýbať zástupcovia ministerstiev, Úradu pre reguláciu sieťových odvetví (ÚRSO) či zástupcovia distribučných spoločností.

Rozsiahly priestor na diskusiu

SAPI Energy Conference 2023 sa zameriava na aktuálne témy a trendy v udržateľnej energetike. Hovoriť sa bude o novom európskom trhu s elektrinou, technologických inováciách v oblasti fotovoltiky a batérií, o využití obnoviteľných zdrojov energie v teplárenstve, finančných aspektoch zelených projektov a energetických komunít. Konferencia sľubuje bohatý program plný noviniek a odborných diskusií.

Okrem odborných diskusií nájdete na SAPI Energy Conference 2023 a priestor pre networking či už počas prestávok medzi blokmi alebo večer, počas spoločenského programu. Pestrá škála návštevníkov ponúkne zaujímavé kontakty pre výrobcov, inštalatérov, odborníkov, právnikov či firmy, ktoré sa zaujímajú o možnosti vybudovania vlastných zdrojov.

Posledné dni na registráciu

Registrácia pre SAPI Energy Conference 2023 už prebieha a kapacita sály sa postupne zapĺňa. Odporúčame sa preto registrovať na podujatie čo najskôr. Odkaz na registráciu nájdete na stránkach konferencie.

SAPI Energy Conference 2023 predstavuje najvýznamnejšiu udalosť v oblasti energetiky na Slovensku a v strednej Európe. Táto konferencia ponúkne inšpiráciu, nové nápady a významné kontakty pre všetkých, ktorí majú záujem o energetiku budúcnosti. Nezmeškajte jedinečnú príležitosť byť súčasťou najväčšej konferencie zameranej na udržateľnú energetiku v regióne. Tešíme sa na vás v Hoteli Senec**** v dňoch 4. a 5. októbra 2023.

www.sapiconference.sk