V norimberskom veľtržnom centre sa skúsení pracovníci zodpovední za bezpečnosť IT a pracovníci s rozhodovacími právomocami dozvedia, ako môžu zašifrovať údaje, chrániť siete pred odpočúvaním alebo zvýšiť vnímavosť zamestnancov voči digitálnemu nebezpečenstvu. V súvislosti so zákonom o bezpečnosti IT, ktorý v Nemecku nedávno vstúpil do platnosti, narastá tlak na podniky, ktoré sa dostanú do hľadáčika útočníkov. Otázky týkajúce sa významu zákona, ktorý stanovuje minimálne štandardy a oznamovaciu povinnosť v prípadoch porušenia bezpečnosti v mnohých odvetviach, sa na veľtrhu it-sa určite postarajú o bohatú látku na diskusiu.

Odvetvie bezpečnosti IT profituje z celosvetovo pokračujúcej digitalizácie a rastúceho dopytu po riešeniach v tejto oblasti. To ukazuje aj pohľad na stav prihlášok na veľtrh it-sa 2015. S viac ako 330 vystavovateľmi v júli v porovnaní s rovnakým obdobím minulého roku išlo o výrazný nárast. Vystavovať tu budú etablovaní poskytovatelia, ako sú CentrerTools, Computacenter alebo NCP, ako aj inovatívne startupy.

„Veľtrh it-sa si vybudoval dobré meno ako veľtrh s celoeurópsky najširším spektrom vystavovateľov. Ponúka informácie k všetkým otázkami bezpečnosti IT a je tiež barometrom trendov pre celý trh bezpečnosti IT. Vhodné riešenia pre svoju bezpečnosť IT tu nájdu zástupcovia globálnych spoločností, ale aj stredné a malé podniky“, hovorí vedúci akcie Frank Venjakob zo spoločnosti NürnbergMesse.Všetkých vystavovateľov a aktuálne informácie o ich produktoch nájdete na adrese www.it-sa.de/exhibitors-products .

Otvorené fóra o technike, manažmente a trendoch

Tri otvorené fóra pozývajú, aby sa návštevníci veľtrhu it-sa informovali o trendoch a nových riešeniach. V priebehu celého veľtrhu ponúka program fór v 15-minútových prednáškach cenné informácie k aktuálnym otázkam o technike a manažmente bezpečných IT štruktúr. K vrcholom patrí blok prednášok k téme Data Center Security, ktoré usporiada zväz Bitkom.

V sprievodnom kongresovom programe Congress@it-sa nebudú chýbať ani témy ako Advanced Persistent Threats (APTs), Privileged Account Exploits alebo Mobile Security. V desiatich tematických blokoch, ktoré sú prevažne prístupné zdarma, sprostredkujú podniky a zväzy odborné znalosti ako doplnok k veľtrhu.


Viac informácií nájdete na stránkach www.it-sa.de/en/ .