NI a Farnell poskytujú spoločnými silami zákazníkom flexibilitu, rýchlosť a podporu, ktorú potrebujú, aby im pomohli splniť požiadavky ich podnikania a zákazníkov.

Medzi nové produkty NI, ktoré sú teraz dostupné zo skladu v spoločnosti Farnell, patria:

  • Rám CompactDAQ na riadenie časovania, synchronizácie a prenosu dát medzi V/V modulmi série C a externým nadradeným systémom. Sú vybavené USB, ethernetom alebo Wi-Fi konektivitou a sú dodávané s viacerými slotmi, aby poskytli správne množstvo V/V pre rôzne aplikácie. Môžu obsahovať viacero univerzálnych počítadiel pre moduláciu šírky impulzov (PWM), počítanie udalostí, generovanie sledu impulzov a meranie periódy alebo frekvencie.
  • Ovládač PXIe 8861 je vstavaný ovládač s jadrom Intel Xeon 4 pre systémy PXI Express. Používa sa pre procesorovo náročné RF, modulárne prístrojové vybavenie a aplikácie na zber dát. Obsahuje dva 10/100/1000BASE TX (gigabitové) ethernetové porty, dva porty USB 3.0, štyri porty USB 2.0, ako aj integrovaný pevný disk, sériový port, dva porty Thunderbolt™ 3 a ďalšie periférne V/V.
  • Napäťový vstupný modul NI-9205 série C obsahuje jednostranné alebo diferenciálne analógové vstupy so štyrmi programovateľnými vstupnými rozsahmi pre každý z nich. Je to efektívna kombinácia počtu kanálov a rýchlosti za nízku cenu pre ekonomický multifunkčný systém. Je k dispozícii so štyrmi programovateľnými vstupnými rozsahmi a disponuje až 60 V prepäťovou ochranou medzi vstupnými kanálmi a spoločným kanálom, ako aj uzemnenou dvojitou izolačnou bariérou medzi kanálmi a zemou pre bezpečnosť, odolnosť voči šumu a vysoký rozsah napätia v spoločnom režime.

„Spoločnosť Farnell sa zaviazala dodávať tie najlepšie a najpokročilejšie testovacie systémy a zariadenia našim zákazníkom po celom svete. Prístup k oveľa širšiemu sortimentu produktov NI umožní inžinierom vykonávať testovanie ich požiadaviek bezpečne, presne a efektívne. Tento prírastok do nášho portfólia rozširuje a vylepšuje už tak poprednú škálu testov a meraní,“ uviedol James McGregor, globálny vedúci oddelenia testovania, nástrojov a výrobných spotrebných materiálov v spoločnosti Farnell.

NI je lídrom v oblasti automatizovaných testovacích a meracích systémov, ktoré pomáhajú technikom riešiť najťažšie svetové výzvy. NI ponúka modulárny hardvér, softvér, služby a techniky, ktoré zrýchľujú testovanie, zlepšujú vývoj a spoľahlivosť a maximalizujú testovacie údaje. NI slúži svojim zákazníkom na rôznych trhoch, vrátane polovodičov, elektroniky, dopravy, letectva a obrany, akademickej sféry a ďalších.

Rozšírený sortiment testovacích a meracích zariadení NI je dostupný zo skladu u Farnell v EMEA, Newarku v Severnej Amerike a element14 v APAC.