Raz vyjde slnko

Vážení priatelia, ako ľudstvo prežívame opäť jednu z náročných skúšok našich spoločných dejín. Na Slovensku sme ešte donedávna považovali za najväčší problém boj proti mafiánskym chápadlám, ktoré prenikli do miestností sudcov, prokurátorov, policajtov či politikov. Teraz už musíme čeliť novému, celosvetovému nepriateľovi. Paradoxne nemá problém udomácniť sa ani za mrežami väznice, nehľadí na vek ani postavenie, nepýta si povolenie prekročiť hranice. A spôsobuje aj oveľa väčšie ekonomické škody ako spomenuté mafiánske praktiky. Našou jedinou ochranou pred jeho vyčíňaním je disciplína, trpezlivosť, zodpovednosť.

V našom vydavateľstve sme presvedčení, že aj za týmito mrakmi vyjde slnko. Vedomí si našej zodpovednosti voči Vám všetkým, našim čitateľom, inzerentom, obchodným partnerom a zároveň nám navzájom by sme Vás radi informovali, že aj v tejto zložitej situácii pripravujeme do vydania aprílové číslo ATP Journal. Veríme, že aj vďaka Vašej podpore bude nasledovať májové, júnové a ďalšie vydania tak, ako sme si to naplánovali pred príchodom nevítaného návštevníka. Zostávame na svojom mieste, odhodlaní spraviť všetko v súlade s dohodnutými záväzkami.

Aj teraz sa sústredíme na to, aby sme Vás spájali a inšpirovali. A aby ste do slnečných časov vykročili s aktuálnymi informáciami a novými vedomosťami, ktoré budú na prospech Vám, vašej firme, výrobnému podniku, škole. Nútený voľný čas môže byť príprava na výzvy, ktoré prídu...

Prajeme nám všetkým, aby sme toto obdobie zvládli s pokojom, rozvahou, trpezlivosťou znášať dočasné obmedzenia. Chráňme to, na čom nám najviac záleží – naše zdravie, naše rodiny. Chvíľu to potrvá, ale spoločne to dáme.