Spoločnosť Glas Trösch si vyberá riešenie IFS Applications

ERP riešenie od spoločnosti IFS na použitie naprieč krajinami vrátane Slovenska.
Spoločnosť Glas Trösch si vyberá riešenie IFS Applications

IFS, celosvetovo pôsobiaca spoločnosť, zaoberajúca sa vývojom podnikových aplikácií, oznámila, že spoločnoť Glas Trösch, švajčiarsky výrobca a spracovateľ skla pôsobiaci v celej Európe, se rozhodol implementovať riešnie IFS Applications.

Glas Trösch implementuje riešenie od spoločnosti IFS v niekoľkých výrobných závodoch. Softvér bude mapovať centrálne podnikové procesy spoločnosti Glas Trösch a zabezpečí nepretržitý tok informacií, zjednoduší procesy, zrýchli reakcie, sprostredkuje presné a aktuálne údaje o výkone a zvýší transparentnosť.

„Spoločnosť IFS dokonale rozumie našim odborovým aj špecifickým požiadavkám,“ vyhlásil Roland Lenz, IT manažér v spoločnosti Glas Trösch. „Riešenie IFS Applications vyhovuje všetkým našim aktuálnym požiadavkám a vďaka svojej širokej ponuke funkcií sa nám počas nášho rastu dokáže bez problémov prispôsobiť.“

„Glas Trösch sa stáva ďalšou poprednou švajčiarskou spoločnosťou, ktorú máme tú česť privítať v našej neustále sa rozrastajúcej zákazníckej základni,“ povedal Peter Höhne, viceprezident spoločnosti IFS Central Europe. „Teší nás, že sa spoločnosť Glas Trösch rozhodla pre riešenie IFS, a sme presvedčení, že spoločnosť IFS zohrá dôležitú rolu v zaistení ďalších 100 rokov plných úspechov."

Ďalšie informácie o riešení od spoločnosti IFS pre priemyselnú výrobu

O spoločnosti IFS

Spoločnosť IFS™ vyvíja a poskytuje podnikový softvér zákazníkom z celého sveta zaoberajúcim sa výrobou a distribúciou tovaru, správou aktív a riadením operácií zameraných na služby. Odbornosť našich ľudí a riešení v danom priemyselnom odvetví spolu s našimi záväzkami voči našim zákazníkom z nás urobili uznávaného lídra a najčastejšie odporúčaného dodávateľa v našom sektore. Náš tím 3 500 zamestnancov sa stará o podporu viac než milióna používateľov na celom svete prostredníctvom siete našich miestnych pobočiek a rastúceho ekosystému partnerov. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií, navštívte lokalitu: IFSworld.com  
Sledujte nás na Twitteri: @ifsworld
Navštívte blog spoločnosti IFS o technológiách, rozvoji a inováciách: http://blog.ifsworld.com/