Výročné ceny Európsky distribútor roka vzdávajú hold regionálnym úspechom významných distribučných partnerov spoločnosti Molex. Program oceňuje distribútorov, ktorých úsilie prispelo k napredovaniu podnikania spoločnosti Molex v celej Európe. Tohtoročné odovzdávanie cien sa konalo v Spojenom kráľovstve 27. júna 2023. „Sme radi, že sme dostali toto prestížne ocenenie ako uznanie nášho rastu podporovaného našou produktovou investičnou stratégiou a úsilím v oblasti digitálneho marketingu,“ povedal Simon Meadmore, viceprezident pre riadenie produktov a dodávateľov v spoločnosti Farnell.

„Spoločnosť Molex si váži spoluprácu, ktorú nadviazala so svojimi distribútormi a ktorá slúži ako základ týchto ocenení. Farnell a Molex úzko spolupracujú s cieľom zabezpečiť, aby naši spoloční zákazníci dostávali vynikajúce služby a produkty,“ dodal Paul Keenan, obchodný riaditeľ pre európsku distribúciu v spoločnosti Molex.

Slávnostné odovzdávanie cien poskytlo spoločnostiam Farnell a Molex príležitosť prezentovať aj svoju budúcu víziu a podporiť spoluprácu pri dosahovaní ziskového rastu. Farnell poskytuje konštruktérom prístup k viac ako 33 000 produktom Molex na sklade pripraveným na odoslanie.

www.farnell.com