Videogaléria 2023


UEZ s.r.o. zvládla digitalizáciu a automatizáciu procesov aj vďaka softvérovým riešeniam EPLAN

30.8.2023

ATP Journal 8/2023 - príhovor šéfredaktora

Leto hýri farbami a rovnako pestré je aj augustové vydanie ATP Journal. K tradičným témam, ako sú regulačné ventily či priemyselné čerpadlá, sme pridali aj nastupujúce trendy v sektore presného poľnohospodárstva a pozreli sme sa aj na východné Slovensko, kde sme v rámci redakčnej reportáže navštívili úspešnú spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou rozvádzačov.

Svoje produkty a riešenia predstavia okrem iných aj spoločnosti DEHN a GHV Trading.

18.8.2023

ATP Journal 7/2023 - príhovor šéfredaktora

Dobrý „work-life balance“ je jednou z mét homo praesens, čiže človeka súčasného. K letu neodmysliteľne patrí oddych a dovolenka, pričom v redakcii sme k tomu pridali ďalšie strany tentokrát júlového vydania ATP Jourmal. Pod slnečníkom či v záhrade sa môžete inšpirovať rozhovorom o moderných riadiacich systémoch, príspevkami o správnom výbere napájacích zdrojov či priemyselných kábloch a stále aktuálnejšou témou kybernetickej bezpečnosti priemyselných systémov.

Svoje produkty a riešenia predstavia okrem iných aj spoločnosti Phoenix Contact a ProCS, ktorá sa prezentuje pod značkou Actemium.

24.7.2023

Reportáž z Eltech SK 2023

Spoločnosť ELEKTRO MANAGEMENT, s. r. o., zorganizovala v termíne 6. – 8. júna 2023 XIII. celoštátnu konferenciu pre revíznych technikov elektrických zariadení, projektantov a konštruktérov elektro, energetikov a pracovníkov elektromontážnych firiem a elektroúdržby SR spojenú s individuálnou výmenou skúseností a odbornou exkurziou. Stretnutie sa uskutočnilo v krásnom prírodnom prostredí Vysokých Tatier v Grand Hotel Bellevue v Hornom Smokovci.

ATP Journal bol jedným z oficiálnych mediálnych partnerov podujatia. V našej reportáži si môžete okrem zachytenia atmosféry podujatia vypočuť aj názory organizátora, generálneho partnera či účastníkov tejto odbornej konferencie

27.6.2023

ATP Journal 6/2023 - príhovor šéfredaktora

Rozmach využívania obnoviteľných zdrojov energie nadobúda aj vďaka dianiu na energetickom trhu za posledný rok mimoriadne veľké rozmery. Odborníci sa ale napriek tomu zhodujú na tom, že z hľadiska stability a bezpečnosti dodávky elektrickej energie je najlepšie vytvoriť ideálny mix spolu s jadrovými či tepelnými elektrárňami. Okrem aktuálneho diania v energetike sa v rámci júnového vydania pozrieme aj na témy ako priemyselné cloudové a edge riešenia a služby či využitie tepelných čerpadiel v priemysle.

Svoje produkty a riešenia predstavia okrem iných aj spoločnosti ControlSystem s.r.o. a Eaton Electric s.r.o.

21.6.2023


Národné fórum produktivity 2023, Gbeľany
DRONTEX 2023, Piešťany
CEE Automotive Supply Chain 2023, Olomouc